راهنمای خرید

  • زمان ثبت سفارش و پیگیری سفارش:

  

مشتریان می توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند.سفارشات در اولین فرصت بررسی شده و در روزهای شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری بررسی و ارسال خواهند شد. همچنین بخش پشتیبانی ۲۴ ساعته ابزار سلیمان در ۷ روزه هفته پاسخگویه نیازهای مشتریان عزیز می باشد.


پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی

 

جهت پرداخت آنلاین ، مشتریان با انتخاب در گاه مورد نظر ، به صفحه مربوط  به بانک انتقال پیدا کرده و با استفاده از اطلاعات کارت بانکی شامل شماره  کارت ۱۶ رقمی کارت ، رمز دوم پویا ( مطابق دستور بانک  مرکزی برای خرید های اینترنتی ) ، کد اختصاصی cvv2 و تاریخ انقضا ، نسبت به  پرداخت صورت حساب اقدام نمایند. در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت ، مشتری  به صورت خودکار به وب سایت ابزار سلیمان گناوه بازگشت داده شده و پیغام حاوی شماره  سفارش و پیغام تکمیل خرید دریافت می کند.همچنین اطلاعات کامل خرید اعم از  نام محصول و کد محصول مورد سفارش ، قیمت کالا ، و شماره سفارش برای مشتری  پیامک می شود. لازم به ذکر است داشتن شماره سفارش به منظور رهگیری سفارش  بهتر می باشد.


پرداخت به صورت کارت به کارت

 

مشتریان محترمی که در زمان خرید، گزینه ” کارت به کارت ” را انتخاب  نموده اند، و همچنین مشتریانی که پرداخت آنها از طریق درگاه آنلاین بانکی  با مشکل روبرو شده است می توانند انتقال وجه مربوط به سفارش خود را، به  شماره کارت موجود در صفحه پرداخت ، انتقال دهند. مهلت پرداخت هزینه سفارشات  ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش بوده است و کلیه سفارش هایی که بیش از ۲۴ ساعت در  حالت عدم پرداخت قرار گیرند به صورت خودکار لغو خواهند شد. مشتری می بایست  پس از انتقال وجه از طریق کارت به کارت به شماره کارت گفته شده ، با تماس  تلفنی با شماره های موجود در سایت ، اطلاعات پرداختی شامل وجه پرداختی و ۴ شماره آخر کارت مبدا را به اطلاع کارشناسان فروش ابزار سلیمان برسانند. 


توجه : مشتریان در هر ساعتی ، در صورت انجام کارت به کارت می توانند با پشتیبانی ۲۴ ساعته واتس آپ ( 09363785034 ) در تماس بوده و اعلام پرداخت نمایند.

 خرید تلفنی

 

مشتریان می توانند با ارتباط با بخش فروش 09179721244 تماس گرفته و پس از هماهنگی با مدیریت فروش ابزار سلیمان، وجه مربوطه برای خرید کالا را از طریق صفحه پرداخت آنلاین دستی و یا شماره حساب ( شماره کارت ) به حساب فروشگاه ابزار سلیمان واریز نمایند.


تماس با مدیریت فروش: 09179721244

تماس با مسئول پیگیری سفارشات: 09366209857

تماس با مدیریت سایت: 09363785034